Vlastní značky

Vlastní značky

Silné značky s dlouhou tradicí

Maresi Austria sdružuje pod jednou střechou známé rakouské značky jako KnabberNossi, Inzersdorfer, Shan'shi, MARESI, Siggi, Die leichte Muh a Himmeltau. Tyto značky jsou vyvíjeny a spravovány v centrále ve Vídni pro rakouský i mezinárodní trh.

Na českém trhu se z vlastních značek prosadilo alpské mléko do kávy Maresi, salámové snacky KnabberNossi a hotové pokrmy Inzersdorfer. Lokálně vužíváme rozsáhlého know-how z Rakouska pro neustálý vývoj značek a nových produktů.

„Staráme se o své značky a vyvíjíme nové produkty tak, aby přispívaly k úspěchu společnosti a pomáhaly zvyšovat obrat.“

Maria Laubreiter, Head of Marketing, Own Brands
Inzersdorfer®

Značka Inzersdorfer je po desetiletí rakouskou jedničkou v oblasti hotových jídel. Již více než 145 let jsou všechny produkty Inzersdorfer pečlivě vyráběny v Rakousku. Sortiment značky reprezentují nejen hotová jídla, ale i moderní řadu produktů PURE BEEF, která zahrnuje nejen hotová jídla, ale především sugo omáčky s vysokým obsahem hovězího masa z rakouských chovů.

Knabbernossi®

Knabber Nossi – nejoblíbenější snackové klobásy v Rakousku. Značka Knabber Nossi je na rakouském trhu od roku 1979. Knabber Nossi je alternativou ke všem druhům brambůrek a sladkostí a každý si jej může vychutnat jako rychlou svačinku s vysokou nutriční hodnotou.

Maresi®

Značka MARESI existuje již od roku 1955 a představuje špičkové rakouské mléčné výrobky. Farmy, které fungují po generace v krásných rakouských Alpách, poskytují každý den mlékárně lahodné alpské mléko, kde se přeměňuje na produkty MARESI nejvyšší kvality. Ikonickým produktem je  neslazené kondenzované mléko Maresi. Kondenzace je proces, při kterém se odpaří z mléka voda a zdvojnásobí se tak podíl bílkovin, mléčného tuku a cukru. Díky svým kvalitám vydrží po otevření až týden čerstvé a díky svému přírodnímu obsahu a procesu výroby kondenzací dodá i malé množství mléka Maresi vaší kávě krásnou zlatohnědou barvu a jedinečnou karamelovou chuť.

Shan'Shi®

"Celá Asie, zcela jednoduše!" Značka Shan’shi nabízí širokou škálu produktů, díky nimž si doma snadno vychutnáte autentickou asijskou kuchyni. Značka je snadno rozpoznatelná podle červeno-černého designu a nabízí vysoce kvalitní asijské suroviny. Sortiment zahrnuje produkty z různých asijských zemí jako jsou kokosové mléko, nudle, zelenina, sójová omáčka či různé hotové omáčky.

Vlastní značky s historií a budoucností

Silné značky a špičkové produkty – to je naše vášeň. Cenné zkušenosti s našimi vlastními značkami v Rakousku pak implementujeme do rozvoje velkých i menších značek na českém trhu.

Maresi International

S centrálou v Rakousku - doma ve střední a východní Evropě. S našimi pobočkami v Rakousku, České republice, Maďarsku, Rumunsku a Slovensku oslovujeme více než 50 milionů spotřebitelů. S našimi mezinárodními obchodními partnery zásobujeme Evropu a svět.