Spolehlivé dodání a dodržení dodacích termínů

Naše specializované logistické oddělení si udělá čas na to, aby pochopilo vaše obavy. Prostřednictvím hloubkových analýz a optimalizace procesů přivezeme vaše značky na místo určení.

„Optimalizovaný hodnotový řetězec je klíčem k dostupnosti produktů a dokonalé správě POS, a proto je základem pro oslovení našich zákazníků.“

Andreas Bassler, Head of Supply Chain Management

Maresi Logistika

Plánování, koordinace a kontrola logistického řetězce jsou hlavními úkoly logistického oddělení Maresi a umožňují efektivní implementaci všech procesů pro naše zákazníky i partnery.

Plánování

Naši specialisté plánují provozní trasy a provozní procesy přesně na míru požadavkům našich zákazníků - až po optimální implementaci procesů.

Koordinace

V rámci řízení dodavatelského řetězce jsou všechny činnosti spojené s nákupem, převodem a řízením logistiky koordinovány a řízeny efektivním řízením.

Ovládání

Průběžné řízení KPI zajišťuje, že dosáhneme a udržíme naši vysokou úroveň služeb.

Rychle a
efektivně

Dopravíme vaše značky ke spotřebiteli rychle a efektivně. Od vyzvednutí ve vašem skladu až po transport, převzetí a systémové zpracování zboží. Kvalita služeb, kontrolovaná rychlost a nezbytná flexibilita pro řešení šitá na míru tvoří základ našich služeb pro naše partnery doma i v zahraničí.

Maresi International

S centrálou v Rakousku - doma ve střední a východní Evropě. S našimi pobočkami v Rakousku, České republice, Maďarsku, Rumunsku a Slovensku oslovujeme více než 50 milionů spotřebitelů. S našimi mezinárodními obchodními partnery zásobujeme Evropu a svět.