Kompletní organizační struktura

Kompletní organizační struktura

Prodejní oddělení samo o sobě nestačí. Náš obchodní tým, skládající se z marketingu, prodeje a logistiky, jedná v koordinaci s vaší organizací jako profesionální prostředník mezi maloobchodem a spotřebiteli a zajišťuje tak optimální implementaci strategie vaší značky v konkrétní zemi.

Čtěte dále

Naše silná disciplína

Jako distributor značkového zboží vnímáme marketing jako naši hlavní disciplínu. Náš tým zkušených Brand Manažerů pro partnerské značky i naše vlastní značky má široké odborné znalosti a jedná se sítí prověřených agentur.

Správa rozmanitého portfolia značek od domácích úspěšných značek přes mezinárodní top značky až po start-upy nás udržuje agilní, pokud jde o vývoj řešení šitých na míru od strategického řízení značky až po umístění na POS.

„Ke každé značce přistupujeme, jako by byla naše vlastní. Naši značkoví partneři oceňují kvalitu naší podpory, pevné ukotvení na trhu a nasazení, se kterým pracujeme.

Dr. Andreas Nentwich, Director of Marketing Maresi Austria

Partnerské značky

Náš marketingový tým vyvíjí vaše značky v mixu šitém na míru ve všech relevantních kanálech. Nejvyšší prioritou je optimální kvalita péče a perfektní infrastruktura.

Vlastní značky

Jako typická společnost FMCG se zaměřením na marketing a prodej vyvíjíme 360° marketingové mixy, které spotřebitele staví do středu našich strategií.