Naše silná disciplína

Jako distributor značkového zboží vnímáme marketing jako naši hlavní disciplínu. Náš tým zkušených Brand Manažerů pro partnerské značky i naše vlastní značky má široké odborné znalosti a jedná se sítí prověřených agentur.

Správa rozmanitého portfolia značek od domácích úspěšných značek přes mezinárodní top značky až po start-upy nás udržuje agilní, pokud jde o vývoj řešení šitých na míru od strategického řízení značky až po umístění na POS.

Partnerské značky

Náš marketingový tým vyvíjí vaše značky v mixu šitém na míru ve všech relevantních kanálech. Nejvyšší prioritou je optimální kvalita péče a perfektní infrastruktura.

Kompletní organizační struktura

Prodejní oddělení samo o sobě nestačí. Náš obchodní tým, skládající se z marketingu, prodeje a logistiky, jedná v koordinaci s vaší organizací jako profesionální prostředník mezi maloobchodem a spotřebiteli a zajišťuje tak optimální implementaci strategie vaší značky v konkrétní zemi.

Vlastní značky

Jako typická společnost FMCG se zaměřením na marketing a prodej vyvíjíme 360° marketingové mixy, které spotřebitele staví do středu našich strategií.

Maresi International

S centrálou v Rakousku - doma ve střední a východní Evropě. S našimi pobočkami v Rakousku, České republice, Maďarsku, Rumunsku a Slovensku oslovujeme více než 50 milionů spotřebitelů. S našimi mezinárodními obchodními partnery zásobujeme Evropu a svět.