Partnerské značky

Partnerské značky

Ve jménu značky

Spravujeme rozmanité portfolio mezinárodních partnerských značek i našich vlastních značek. Mnohé z nich jsou lídry ve své kategorii a vyznačují se vysokou kvalitou a inovacemi. Optimální kvalita podpory je pro nás jako zkušeného distributora samozřejmostí. Průběžné investice do našich zaměstnanců a infrastruktury jsou pak logickým důsledkem.

„Náš marketingový tým pomůže vaší značce k úspěchu na českém trhu.“

Pavel Měšťánek, Managing Director
Amora®

Značka Amora je v České republice považována za synonymum dijonské hořčice. Klíčem úspěchu zůstávají inovace ruku v ruce se zachováním tradičních hodnot značky s důrazem na kvalitní suroviny a vynikající chuť, která je na českém trhu ceněna již po několik desetiletí.

Značku Amora si nechal v roce 1919 zaregistrovat ve městě Dijon výrobce hořčic, který se však nakonec rozhodl tento název nepoužívat a zůstat u svého historického jména, které bylo známé již od roku 1703. Značka Amora jako taková se tak začala používat až od roku 1934, poté co společnost koupil nový vlastník. Značka se stala velmi úspěšnou, a proto se firma rozhodla kromě hořčic vyrábět i koření, okurky, olivy apod.

V 50. letech začala Amora investovat do reklamy s cílem vybudovat větší povědomí o značce. V roce 1953 se stala velkým hitem sklenice, která šla po spotřebování hořčice použít jako sklenice na pití. Amora se tak postupně ve Francii stala ve svém oboru značkou číslo jedna a začala své zboží vyvážet po celém světě.

Antica Cantina®

Antica Cantina nabízí nový moderní přístup k tradičním receptům. Henry Leighton (zakladatel Leighton Foods) a stejně tak i jeho společník Erling Eskildsen mají přes desítky let zkušeností s potravinovou výrobou, a to hned v několika produktových kategoriích
Henry Leighton sebou ze své domoviny z USA přivezl do výrobních prostorů v Evropě své znalosti o Tex-Mex specialitách. Zde pak byly vytvořeny recepty pro cca 70 Tex-Mex produktů dle originálních receptů z USA a Mexika. Veškeré produkty značky Antica Cantina byly navrženy tak, aby byla zachována původní chuť Tex-Mex specialit, a zároveň byly snadné k přípravě a dostupné pro každého.

„TEX-MEX“ produkty se těší poslední dobou čím dál, tím větší oblibě. Perfektně se hodí na větší party s rodinou či přáteli, ale i na večeři ve dvou. Užijte si vynikající produkty Antica Cantina - jako rychlý snack poslouží chipsy a dipy, k večeři si pak snadno připravíte třeba plněné tortily. Nechte proniknout kousek Mexika i k Vám domů!

B.Yond®

Rýžové nesmažené chipsy B.Yond obsahují v porovnání s tradičními bramborovými chipsy o 50% méně tuku, jsou vyrobeny za použití přírodních ingredincí a jsou zcela bez glutamátu a umělých barviv. Vyzkoušejte i vy tyto lahodné netradiční snacky!

D'arbo

Nezaměnitelná chuť toho nejlepšího ovoce. Nezaměnitelná chuť Darbo.

Stejně jako dnes, jako je tomu již více než 140 let – protože rodinná firma již od svého založení ztělesňuje vášeň pro zpracování ovoce do vynikajících produktů, jako jsou džemy a sirupy.

Darbo se nyní rozrostlo v úspěšný příběh, ve kterém se zkušenosti a odborné znalosti předávají a zdokonalují bez přerušení z jedné generace na druhou.

Džemy Darbo All Natural vycházejí ze staré rodinné receptury. Stejně jako tehdy používáme pouze kvalitní ovoce, které se šetrně zahřívá a míchá, čímž si zachovává svou přirozenou chuť. Vysoký obsah ovoce také zajišťuje, že naše džemy poskytují nezapomenutelný chuťový zážitek.

Dr. Beckmann

Za značkou Dr. Beckmann dnes stojí jeden z mála středně velkých, rodinných podniků pro značkové výrobky - delta pronatura KG. Ve vedení společnosti je v současnosti již třetí generace - Gerhard Krauss a Heiner Beckmann, a od roku 2016 také jeho syn Nils Beckmann, reprezentující čtvrtou generaci. Výrobky Dr. Beckmann se zabývají řešením těch nejtěžších problémů spojenými s praním, textiliemi a úklidem domácnosti. Značka Dr. Beckmann je považovaná za jedničku v odstraňování skvrn a péči o textilie nejen v Evropě, ale také v mnoha dalších zemích po celém světě.

U všech našich výrobku je garantována nejvyšší úroveň účinnosti a kvality. Při výrobě je respektováno životní prostředí a zodpovědně vybírány suroviny. Všechny aktivní mycí látky jsou biologicky rozložitelné a aby se snížil podíl na dopravním znečištění, jsou všechny výrobky vyráběny výhradně v Německu a v sousedních zemích ES. Všechny výrobky Dr. Beckmann jsou certifikovány v souladu s Iniciativou Charty ES pro trvale udržitelný úklid.

Jacquot

V roce 1920 založil Jules Jacquot ve Francii v oblasti Champagne svou první výrobnu čokolády. Nyní, o století později, patří Jacquot k největšímu výrobci vysoce kvalitních čokoládových produktů a proslulý svými kulinářskými tradicemi. Jacquot se hrdě hlásí k transparentnímu programu společnosti CÉMOI Group. Díky němu nabízí kvalitní čokoládu s delikátním aroma a zároveň poskytuje farmářům důstojný výdělek, aby mohli podporovat rodinu a investovat do své práce.

LAND-LEBEN

Rakouská značka LAND-LEBEN působí na evropském trhu více než 30 let. Její produkty se distribuují do 27 zemí světa a mezi ty nejoblíbenější patří smažený hrášek a celestýnské nudle do polévek nebo také česnekové či bylinkové krutony do salátů.

Všechny produkty značky LAND-LEBEN jsou snadno a rychle připravitelné, vyrobeny v Rakousku z vysoce kvalitních a pečlivě vybraných přírodních surovin. Používány jsou pouze prvotřídní přísady – bez cholesterolu, ztužených tuků, bez umělých barviv a konzervantů a bez geneticky modifikovaných surovin.

Lorenz

CELÝ SVĚT SNACKŮ

Společnost Lorenz Snack-World je nezávislá, rodinná firma, která patří k největším hráčům na poli snacků v Evropě. Vyrábí a distribuuje chipsy, tyčinky, extrudáty, krekry a ořechy do více než 80 zemí po celém světě.

K úspěchu firmy Lorenz Snack-World přispívá více než 2 250 zaměstnanců v německé centrále v Neu-Isenburg poblíž Frankfurtu i na ostatních lokalitách v Německu, Rakousku, Polsku a Rusku.

Pokud pořádáte party s přáteli nebo si užíváte zábavy s rodinnou – Lorenz by chtěl být u toho. Naše bramborové snacky ve tvaru strašidel Monster Munch, NicNac’s ořechy v křupavém těstíčku, Saltletts tyčinky, dětské krekry Saltletts Junior, Crunchips a spousta dalších produktů z našeho sortimentu udělá vaše chvilky ještě výjimečnější.

Maille®

Královsky rafinovaná: Nové motto francouzské značky dijonských hořčic MAILLE, přesně popisuje to, co tyto produkty zosobňují.   

Jako oficiální dodavatel na královské dvory byly produkty Maille určeny výhradně pro urozená ústa. V současnosti světoznámá značka je dostupná každému gurmánovi a milovníkovi mezinárodní kuchyně. Vrátit se v čase a vychutnávat si kvalitní produkty tehdejší epochy si tak dnes můžete nejen v restauracích, ale i doma.

Dijonské hořčice Maille se vyrábějí v Burgundsku poblíž francouzského města Dijon dle původní receptury již od roku 1747. Jejich využití je vskutku všestranné. Proměňte obyčejné jídlo v neobyčejný pokrm, kterým ohromíte nejen vaši rodinu, ale i přátele. Hodí se na grilovací marinády, salátové dressingy, ale dochutí i omáčky, vytvoří pikantní krustu při pečení masa, pozvedne chuť obyčejného sendviče či bagety.

Maretti®

Maretti nabízí tradiční italské bruschette - křupavé a chutné plátky bílého chleba, pečené v troubě a vyráběné z pečlivě vybíraných ingrediencí. Maretti Bruschette vás osloví nejen svou ideální velikostí, ale i bohatým kořeněním a širokou škálou 7 příchutí, kde si každý najde svého oblíbence.

My Motto®

Oplatky My Motto jsou lahodnější než kdy jindy! Nyní s 80% smetanovou náplní je křupavá dvoudílná oplatka dokonalým potěšením pro vás a vaše přátele. My Motto vám přinese sladké potěšení s každým jednotlivým soustem!

Riso Scotti

Chcete-li lehký a snadno stravitelný nápoj, je pro vás Riso Scotti ideálním řešením. Nápoje Riso Scotti jsou rostlinného původu, neobsahují tedy bílkoviny z kravského mléka, proto jsou vhodné i v případě laktózové intolerance.

Rostlinné nápoje Riso Scotti si můžete vychutnat během celého dne: k snídani společně s kávou, čajem, s cereáliemi nebo kakaem na vaření: jako přísada na přípravu omáček, pudinků, krémů a také při přípravě skvělých dezertů.

Lze si ho též vychutnat jako osvěžující chlazený nápoj.

Sunquick

Dánská značka Sunquick ctí svou tradici již od 60. let 20. století a svou kvalitou oslovuje všechny věkové kategorie. Pečlivě vybírané ovoce a tradiční postupy výroby zaručují dokonalou ovocnou chuť v souladu s přírodou. Tradiční skleněné lahve zase zajišťují zachování kvality obsahu tohoto prémiového produktu.

  • Vyzkoušejte Sunquick v několika různých příchutích a objevte ovocný nápoj plný chuti!
  • Vysoký podíl ovocné složky (50 %)
  • BEZ umělých barviv, aromat a sladidel
  • Snížený obsah cukru
  • Zdroj vitamínu C
TABASCO®

Značkové výrobky TABASCO® vyrábí od roku 1868 americká společnost McIlhenny se sídlem na Avery Island v Louisianě. Firma je dodnes v rodinném vlastnictví a působí stále na tom samém místě. Již déle než 150 let se omáčka TABASCO® vyrábí prakticky stejným způsobem jako kdysi. Jen proces zrání směsi papriček a soli v dubových sudech se prodloužil na 3 roky a na výrobu se používá vysoce kvalitní kvasný ocet. Dnes se prodává ve více než 195 zemích po celém světě. Patří do proviantu vojáků i na stoly těch nejlepších restaurací -  je to ta nejslavnější a nejoblíbenější chilli omáčka na světě.

Proč se omáčka TABASCO® stala tak populární? To je jednoduché. Přidejte ji do jakékoliv jídla, které máte rádi a vychutnejte si ho ještě víc! TABASCO® vyzdvihne chuť všech ingrediencí, dodá mu svou specificky pikantní chuť a zároveň nepřebije původní chuť pokrmu. Přidejte ji na vše od mexické kuchyně až po italskou, na mořské plody, do grilovacích marinád, na míchaná vajíčka nebo do oblíbeného drinku Bloody Mary!

Twinings®

Anglický způsob jak pít čaj. Pokud jde o čaj, Česko je blízké Anglii. Od roku 2007 Maresi ohřívá duše Čechů legendární prémiovou značkou Twinings, která je jedničkou na trhu černých čajů. Twinings se stal světoznámý zejména díky uvedení čaje Earl Grey. Kromě toho byla společnost Twinings prvním dodavatelem čaje, který získal povolení od královny Viktorie v roce 1837 a to zejména díky čajovým inovacím a vysoké kvalitě.

Yogi Tea®

Již více než 40 let představuje značka YOGI TEA® lahodné bylinné a kořeněné čaje založené na jedinečných recepturách ájurvédských čajů s kořeny ve 3000 let staré indické filozofii ájurvédy. Nyní je můžete nalézt v řetězci Kaufland.

Maresi International

S centrálou v Rakousku - doma ve střední a východní Evropě. S našimi pobočkami v Rakousku, České republice, Maďarsku, Rumunsku a Slovensku oslovujeme více než 50 milionů spotřebitelů. S našimi mezinárodními obchodními partnery zásobujeme Evropu a svět.