Staňte se členem týmu Maresi!

Náš svět - MARESI. Spojujeme naše vlastní silné značky, jako jsou alpské mléko do kávy Maresi, salámky Knabber Nossi, asijská kuchyně Shan'Shi, a partnerské značky jako jsou dijonská hořčice Amora a Maille, omáčky TABASCO Sauce, čaje Twinings, snacky Maretti, drogistické výrobky Dr. Beckmann, baterie Duracell a mnoho dalších známých značek v jedné z předních distributorských společností pro značkové produkty s rakouskými kořeny a mezinárodní orientací. Naší nejsilnější značkou jsou však naši zaměstnanci, kteří výrazně ovlivňují náš úspěch prostřednictvím profesionality, kreativity, nasazení, pozitivního přístupu k práci a radosti z práce.

Pracovní příležitosti

V současné době nemáme ve společnosti Maresi žádné otevřené pozice. Můžete nám však stejně zaslat svou poptávku.

NAPIŠTE NÁM

JAK SE UCHÁZET O MÍSTO

1
ONLINE
PŘIHLÁŠKA

Přihlaste se online pomocí několika kliknutí přes náš portál Vivatis.

2
KONTROLA
DOKUMENTŮ

Pečlivě zkontrolujeme veškeré dokumenty a v případě dotazů vás budeme kontaktovat.

3
PRVNÍ
POHOVOR

Abychom umožnili oběma stranám získat první dojem, zorganizujeme schůzku v naší kanceláři.

4
Druhé
kolo

V závislosti na pracovní pozici může proběhnout i druhé kolo jednání včetně případové studie.

5
PRACOVNÍ
NABÍDKA

Pokud se obě strany dohodnou, bude následovat nabídka spolu s pozvánkou do našeho týmu.

3 TIPY PRO UCHÁZENÍ SE O PRACOVNÍ POZICI

3 TIPY PRO UCHÁZENÍ SE O PRACOVNÍ POZICI

Dobrý den, jmenuji se Leila a jsem hrdou zaměstnankyní Maresi Rakousko od roku 2021. Kromě administrativních a projektových HR úkolů jsem první kontaktní osobou pro všechny záležitosti týkající se náboru nových zaměstnanců. Dnes bych se ráda podělila o několik tipů:

  1. Buďte autentičtí: My v Maresi jsme otevřená, ohleduplná a přátelská komunita. Místo předstírání nám ukažte, kdo skutečně jste.
  2. Poskytněte úplné informace: Chcete-li posoudit, zda se naše očekávání shodují, vždy uveďte svou nejbližší dostupnost a platové očekávání. Pokud se jedná o pozici na částečný úvazek, uveďte také požadovaný počet pracovních hodin.
  3. Buďte struční: Váš životopis by měl být co nejstručnější, ale tak komplexní, jak je potřeba. Abychom si o Vás mohli udělat první dojem, uveďte a stručně popište nejdůležitější povinnosti vašich nedávných zaměstnání - je v pořádku, pokud se informace nevejdou na jednu stránku.

Maresi International

S centrálou v Rakousku - doma ve střední a východní Evropě. S našimi pobočkami v Rakousku, České republice, Maďarsku, Rumunsku a Slovensku oslovujeme více než 50 milionů spotřebitelů. S našimi mezinárodními obchodními partnery zásobujeme Evropu a svět.