VÍCE NEŽ MLÉKO

Spojujeme naše vlastní značky, jako je Maresi alpské mléko do kávy, salámky Knabber Nossi, hotová jídla Inzersdorfer a partnerské značky jako Amora a Maille, TABASCO Sauce, Maretti, Twinings a mnoho dalších, do jedné z předních distributorských společností se značkovým zbožím s rakouskými kořeny a mezinárodní orientací. Naší nejsilnější devizou jsou však naši zaměstnanci, kteří výrazně ovlivňují náš úspěch prostřednictvím profesionality, kreativity, nasazení, pozitivního přístupu k práci a radosti z práce.

Maresi komunita

My v Maresi jsme otevřená, kolegiální komunita, která se navzájem podporuje a oslavuje úspěchy tak, jak přicházejí. Přesvědčte se sami a poznejte naše kolegy.

BENEFITY U MARESI

Rovnováha mezi pracovním a soukromým životem pro nás není jen fráze, ale realita. Soudržnost, lidskost a vzájemný respekt charakterizují naši spolupráci – navíc našim zaměstnancům nabízíme četné výhody, které vyjadřují naše uznání lidem v naší společnosti.

Flexibilita

Nabízíme flexibilní časové modely a ani home office pro nás není cizí slovo.

Další vzdělávání

V Maresi máte možnost navštěvovat individuální jazykové kurzy a další specializovaná externí i interní školení.

Teambuilding

Ať už jde o vánoční večírek, výlet na kolech nebo společný drink – vždy se najde důvod ke společným aktivitám.

Fitness

Všichni zaměstnanci Maresi mohou za zvýhodněných podmínek využívat kartu MultiSport, díky které mohou každý den využít jeden volný vstup v rámci partnerské sítě sportovních a relaxačních zařízení v ČR.

MARESI V ZÁKULISÍ

Maresi má v ČR 19 zaměstnanců a spadá pod rakouskou skupinu Vivatis. Tím spojuje výhody malých a středních podniků a velkých korporací. Všichni ve firmě se oslovujeme křestním jménem a díky naší ploché hierarchii jsme schopni jednat rychle. Přesto máme strukturované procesy a můžeme využít synergie s našimi mateřskými a sesterskými společnostmi - od školicích programů až po četné výhody.

NÁSTUP DO PRÁCE

NÁSTUP DO PRÁCE

V Maresi dáváme novým zaměstnancům čas a příležitost se usadit - chceme se učit jeden od druhého. Každý nový zaměstnanec obdrží plan zaškolení a seznámí se se všemi odděleními. Kromě toho se konají pravidelná setkání se zpětnou vazbou a každoroční hodnocení zaměstnanců.

NÁŠ ZPŮSOB PRÁCE

NÁŠ ZPŮSOB PRÁCE

Poskytujeme příležitost utvářet procesy a vyzýváme každého, aby přispěl novými nápady. V závislosti na oblasti odborných znalostí vystupujeme primárně jako generalisté a odpovídáme za konkrétní značky, nikoli za jednotlivé kroky na cestě. To vytváří široké a různorodé oblasti odpovědnosti a nezávislou pracovní morálku. Týmová spolupráce a podpora, a to i napříč odděleními, jsou ústředními prvky pracovního prostředí Maresi.

Klíč k úspěchu

Klíč k úspěchu

Hatice Akalin,
Vedoucí HR Maresi Austria

"Atmosféra panující ve společnosti Maresi je něco velmi zvláštního. Držíme spolu jako tým, podporujeme se a stojíme si za našimi společnými hodnotami: skutečně, úspěšně a angažovaně. Pracujeme v ploché hierarchii, všichni se oslovujeme křestním jménem a vždy si rádi vyslechneme nové nápady."

Vzbudili jsme váš zájem?

Chcete být součástí tradiční distribuční společnosti? Chtěli byste se učit od svých kolegů a se svými kolegy, dále se rozvíjet a najít své postavení v ploché organizační hierarchii? Nabízíme vám skvělé prostředí, vzrušující úkoly a skvělé projekty. Zde najdete všechny možnosti, jak se stát součástí týmu Maresi.

Vivatis Jobpanel
Vivatis Jobpanel

Zde můžete najít všechny otevřené pracovní pozice Vivatis Holding AG.

NABÍDKY PRÁCE
LinkedIn
LinkedIn

Pokud chcete znát poslední novinky z Maresi, sledujte nás na LinkedIn.

LINKEDIN STRÁNKA

Maresi International

S centrálou v Rakousku - doma ve střední a východní Evropě. S našimi pobočkami v Rakousku, České republice, Maďarsku, Rumunsku a Slovensku oslovujeme více než 50 milionů spotřebitelů. S našimi mezinárodními obchodními partnery zásobujeme Evropu a svět.