Prodej je v naší DNA

Hledáme a nacházíme nový potenciál, optimalizujeme sortiment až do umístění na regálu a jsme partnerem pro celý maloobchod a velkoobchod potravin, drogerii a e-commerce. Díky správě klíčových zákazníků, rozvoji těchto zákazníků a silné prodejní síle spolupracuje kompetentní a dobře koordinovaný prodejní tým s našimi obchodními partnery na optimálním oslovení spotřebitelů, což je základem pro udržitelný růst prodeje.

„Prodej není povolání, které se lze naučit, ale způsob života.“

Andreas Pichler, Head of Sales

Navrhujeme prodejní proces

Jako full-service partner díky prodeji, jako prvku marketingového mixu, zpřístupňujeme vaše produkty koncovému spotřebiteli. Vzhledem ke strategickému a dlouhodobému charakteru rozhodnutí o obchodní politice a s tím spojeným vysokým nákladům a rizikům plánujeme prodejní proces systematicky.

Analýza

S naším interním zákaznickým vývojovým oddělením řešíme aktuální situaci. Na základě čísel z trhu (Nielsen, GFK a pod.) vyvíjíme s našimi partnery strukturovaný přístup, abychom optimálně využili příležitosti na trhu.

Kvalita

Náš marketingový tým je prvním kontaktním místem pro naše partnerské značky. Pravidelné diskuze mezi Brand Managery a majiteli značek zaručuje optimální podporu. Podrobný reporting na měsíční bázi podporuje naše partnery při dalším rozhodování.

Digitální propojení

Jsme propojeni s našimi zákazníky pomocí nejnovějších digitálních řešení. Situaci v terénu monitorují naši regionální manažeři prodeje přes program, který umožňuje online sdílení fotografií přímo z místa prodeje. Objednávky jsou předávány přímo našemu oddělení zákaznických služeb.

Obchod a jednání

Prodej je u Maresi nejvyšší prioritou. Každá akce a jednání při každodenní práci s našimi českými obchodními partnery má pouze jeden cíl – nejlepší možný výsledek pro všechny zúčastněné.

Maresi International

S centrálou v Rakousku - doma ve střední a východní Evropě. S našimi pobočkami v Rakousku, České republice, Maďarsku, Rumunsku a Slovensku oslovujeme více než 50 milionů spotřebitelů. S našimi mezinárodními obchodními partnery zásobujeme Evropu a svět.