Vítejte u Maresi Foodbroker

MARESI Foodbroker s.r.o. je jedním z předních českých distributorů značkového zboží s rakouskými kořeny a mezinárodním zaměřením

Čtěte dále O Maresi

Pomůžeme Vaší značce k úspěchu

Jako etablovaný distributor na českém trhu se specializujeme na světově proslulé značky a nabízíme výrobcům spotřebního zboží profesionální podporu jejich značky. Portfolio Maresi obsahuje jedinečnou kombinaci regionálních a mezinárodních značek a jako obchodní partner nabízí řešení šitá na míru. Naši zaměstnanci se snaží o neustálý vývoj inovativních řešení a ke každé značce přistupují, jako by byla naše vlastní.

54

MILIONŮ
SPOTŘEBITELŮ

20

EXKLUZIVNÍCH
ZNAČEK

127

MOTIVOVANÝCH
ZAMĚSTNANCŮ

5

EVROPSKÝCH
ZEMÍ

Maresi spektrum služeb

Maresi spektrum služeb

Samotný prodej nestačí. Náš obchodní tým skládající se z marketingu, prodeje a dodavatelského řetězce, jednají v koordinaci s vaší organizací jako profesionální spojení mezi maloobchodem a spotřebiteli, a zajišťuje tak optimální implementaci strategie vaší značky v konkrétní zemi.

Více o našich službách

"V Maresi mohu naplno využít svůj potenciál a spolehnout se na své kolegy."

Marlene Jabinger
Area Manager

Kariéra u Maresi

Kariéra u Maresi

Milujete práci s lidmi a značkami, rozumíte svým zákazníkům a máte zkušenosti s prodejem? Staňte se nyní členem týmu Maresi a dobývejte s námi nové trhy! Neustále hledáme zapálené obchodníky a motivované zaměstnance pro náš tým v České republice.

Staňte se členem týmu Maresi

Maresi International

S centrálou v Rakousku - doma ve střední a východní Evropě. S našimi pobočkami v Rakousku, České republice, Maďarsku, Rumunsku a Slovensku oslovujeme více než 50 milionů spotřebitelů. S našimi mezinárodními obchodními partnery zásobujeme Evropu a svět.