Pojďte pracovat do Maresi

Pojďte pracovat do Maresi

Maresi pracuje jako jeden tým. Všichny společně pracují na získávání nových zákazníků, značek a trhů – a všichni zaměstnanci přispívají ke společnému úspěchu, bez ohledu na pozici.

S rakouskými kořeny, překvapivě mezinárodní

Spojujeme naše vlastní značky, jako je Maresi alpské mléko do kávy, salámky Knabber Nossi, hotová jídla Inzersdorfer a partnerské značky jako Amora a Maille, TABASCO Sauce, Maretti, Twinings a mnoho dalších, do jedné z předních distributorských společností se značkovým zbožím s rakouskými kořeny a mezinárodní orientací. Naší nejsilnější devizou jsou však naši zaměstnanci, kteří výrazně ovlivňují náš úspěch prostřednictvím profesionality, kreativity, nasazení, pozitivního přístupu k práci a radosti z práce.

Maresi komunita

My v Maresi jsme otevřená, kolegiální komunita, která se navzájem podporuje a oslavuje úspěchy tak, jak přicházejí. Přesvědčte se sami a poznejte naše kolegy.

BENEFITY U MARESI

Rovnováha mezi pracovním a soukromým životem pro nás není jen fráze, ale realita. Soudržnost, lidskost a vzájemný respekt charakterizují naši spolupráci – navíc našim zaměstnancům nabízíme četné výhody, které vyjadřují naše uznání lidem v naší společnosti.

Flexibilita

Nabízíme flexibilní časové modely a ani home office pro nás není cizí slovo.

Další vzdělávání

V Maresi máte možnost navštěvovat individuální jazykové kurzy a další specializovaná externí i interní školení.

Teambuilding

Ať už jde o vánoční večírek, výlet na kolech nebo společný drink – vždy se najde důvod ke společným aktivitám.

Klíč k úspěchu

Klíč k úspěchu

"Atmosféra panující ve společnosti Maresi je něco velmi zvláštního. Držíme spolu jako tým, podporujeme se a stojíme si za našimi společnými hodnotami: skutečně, úspěšně a angažovaně. Pracujeme v ploché hierarchii, všichni se oslovujeme křestním jménem a vždy si rádi vyslechneme nové nápady."

Hatice Akalin, Vedoucí HR Maresi Austria

"Bei Maresi kann ich in einem österreichischen Traditionsunternehmen echt international arbeiten."

Anna Weihmann
Brand Managerin

Kariéra u Maresi

Kariéra u Maresi

Hledáte nové výzvy a rádi pracujete v týmu? Rozumíte svým zákazníkům a máte zkušenosti v oboru značkového zboží? Pak se nyní staňte členem Maresi a dobývejte s námi nové trhy! Neustále hledáme motivované zaměstnance do našeho týmu v České republice.

Staňte se členem Maresi

Vzbudili jsme váš zájem?

Chcete být součástí tradiční distribuční společnosti? Chtěli byste se učit od svých kolegů a se svými kolegy, dále se rozvíjet a najít své postavení v ploché organizační hierarchii? Nabízíme vám skvělé prostředí, vzrušující úkoly a skvělé projekty. Zde najdete všechny možnosti, jak se stát součástí týmu Maresi.

LinkedIn
LinkedIn

Chcete zůstat v obraze? Pak nás sledujte na LinkedIn.